Yön Yönetim Yetkinlik Enstitüsü, 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin değerli ve önemli markalarına mentörlük, danışmanlık, koçluk hizmeti vermiştir.

Kuruluşunun 21. yılında yeniden yapılanan Yön Yönetim Yetkinlik Enstitüsü, İsmail Barış Özpazarcık’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda, yönünü, mesleğinde yetkinleşmek, kariyerinde ilerlemek hedefinde olan profesyonellerin yol arkadaşı olma noktasına çevirmiştir.

Yön Yönetim Yetkinlik Enstitüsü, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından tanınan, yetkinliğini bu alanında kanıtlamış bir koçluk okulu olarak, ICF belgeli koçlar yetiştirir. Koçluk ve kurumsal yetkinlik alanında yetkinleşmek, kariyerine yön vermek isteyenlerin Türkiye’deki adresidir.

Yön Yönetim Yetkinlik Enstitüsü’nün Başkanı İsmail Barış Özpazarcık, Türkiye’nin ilk kişisel gelişim kurumlarından olan Gelişim Platformu’nu 1998 yılında kurmuş, 2000 yılında Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nün kurucu ortağı olarak 18 yıl boyunca eğitim alanında pek çok yeniliğin gerçekleşmesine liderlik yapmıştır.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) PCC ünvanlı koçu olan Özpazarcık, profesyonel koç, mentör, eğitmen olarak çalışmalarına Yön Yönetim Yetkinlik Enstitüsü’nde devam etmektedir

FOTOĞRAF GALERİSİ   MEZUNLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ